Gabriela Cristea rupe tăcerea despre revenirea la TV! Ce a decis vedeta după ce a fost ofertată din nou

Gabriela Cristea a marcat o schimbare importantă în viața ei în urmă cu un an și jumătate, moment în care a decis să se retragă din televiziune. Deși a ales să încheie colaborarea cu proiecte precum „Mireasa. Capriciile iubirii” de la Antena Stars, vedeta a rămas în atenția publicului, iar ofertele pentru o revenire pe micile ecrane nu au încetat să apară.

Soția lui Tavi Clonda a explicat că, deși continuă să fie solicitată, prioritățile sale s-au schimbat. Aceasta a preferat să pună pe primul loc timpul petrecut alături de familie și organizarea propriului program. Deși au existat propuneri tentante, niciuna nu a reușit să o convingă să renunțe la flexibilitatea actuală.

Conform informațiilor preluate din sursa cancan.ro, Gabriela Cristea a oferit detalii despre motivele pentru care refuză, pentru moment, să revină în televiziune, subliniind că muncește în continuare mult, dar într-un regim care îi permite să fie prezentă în viața familiei sale.

„De dorită sunt dorită. Am primit oferte în anul ăsta jumătate de când nu mai sunt la TV. Da, am primit și recent, dar nu a fost nimic care să mă facă să spun: gata, mă întorc!

Și nu pentru că proiectele nu ar fi fost mari sau importante sau care să mă stimuleze, ci pur și simplu am simțit că mă mulțumește ceea ce fac acum, mă împlinește și mă face să mă simt bine cu mine.

Și am mai mult timp pentru familie. Să știi că nu muncesc mai puțin. Doar că muncesc atunci când pot eu, ca să nu îmi mai afectez viața de familie”, a declarat Gabriela Cristea.

Etichete:
© 2025-2026 Editorial.ro